Nasz sprzet

DJI Inspire 1 Pro

Inspire 1 Pro to najbardziej zaawansowany, kompletny quadcopter DJI. Wyobraź sobie, że przyszłość jest w twoich rękach. Inspire 1 Pro został zaprojektowany jako potężna platforma o lekkiej wadze, zapewniająca stabilność jakiej potrzebujesz do filmowania z powietrza.

DJI PHANTOM 3 PROFESSIONAL

Niewątpliwym atutem Phantoma 3 jest jakość nagrywanych materiałów. Kamera w wersji Professional umożliwia robienie zdjęć w rozmiarze 12 megapikseli i filmów w jakości 4K (ULTRA HD). Obiektyw jest skonstruowany z 9 elementów, w tym dwóch asferycznych, co jest kompromisowym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wagę kamery i jakość obrazu. Wysokiej jakości elementy zapewniają obraz bez zniekształceń przy szerokim kącie nagrywania (94 stopnie).

Dji Ronin M

Wykonuj ujęcia nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach, i łatwy sposób przetransportuj swojego Ronina-M w dowolne miejsce. Uchwyty i rączki można bardzo łatwo i szybko rozmontować, co pozwala na zmniejszenie rozmiarów urządzenia i otrzymanie różnych konfiguracji fotografowania za pomocą urządzenia, a następnie równie szybko spakować i rozpakować urządzenia nawet w kilka sekund.

Canon 70d

Uchwyć chwilę na niesamowitych zdjęciach i filmach Full HD, korzystając z zaawansowanego aparatu EOS 70D z funkcją zapisu w pełnej rozdzielczości z szybkością 7 klatek/s, zaawansowanym 19-punktowym systemem AF i wyjątkową technologią Dual Pixel CMOS AF firmy Canon.

Slider S980

Filmowanie kamerą lub aparatem DSLR ze Slide Kamerą S-980 może odbywać się zarówno z podłoża jak i ze statywu lub statywów. Slider mocujemy do statywu poprzez płytkę (/i) AF-8, która/e posiada/ją otwory na śruby 3/8 i 1/4 cala.

Obiektywy

Posiadamy pełną gamę obiektywów, które zawsze idealnie dopasowujemy do warunków panujących na planie filmowym.